


Бітумна черепиця Акваізол Колекція "Еталон" Серія "Акцент" Гірський каньйон
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бітумна черепиця Акваізол Акцент Гірський каньйон (АПП-модифікований бітум), одношарова, самоклеюча
Колекція: Еталон
Форма нарізки: Акцент
Розмір: 1000х320 мм, вага 1 м2 готового покриття – 8 кг
Гарантія виробника – 35 років!
Ціна наведена за м2 (в упаковці 3 м2)
Характеристики:
Розмір (ДхШ): 1000х320 мм
Вага: 8 кг/м2
Упаковка: 3 м2
Кількість гонтів в упаковці: 22 шт.
Поєднання кольорів: червоний, чорний, чорна тінь
Мінімальний ухил (для скатної покрівлі): від 12°
Теплостійкість: +115 ° С
Гарантия
35 лет
Бітум АПП-модификований
Слої Одшарова
| Основні | |
|---|---|
| Форма встановлення черепиці | Плоска |
| Вид черепиці | Бітумна |
| Призначення черепиці | Пересічна |
| Виробник | Завод покрівельних матеріалів АКВАІЗОЛ |
| Гарантійний термін | 25 років |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 1 037 ₴/упаковка

