

Акваизол АПП-ПЭ-3.0 (15 м.кв.)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Покрівельний і гідроізоляційний матеріал Акваізол АПП-ПЕ-3.0, завдяки оригінальним рецептом бітумного в'яжучого, має всі необхідні експлуатаційні якості, при відносно невисокій ціні. Армована основа з поліестеру - міцна і не піддається гниттю і старінню. Верхній і нижній шар матеріалу захищений поліетиленовою плівкою. Теплостійкість + 110 ° С, температура гнучкості на брусі, при R = 25 мм, -12 ° С.
Акваізол АПП-ПЕ-3,0 - це бітумно-полімерний матеріал, для нижнього шару покрівельного ковра.Он призначений для гідроізоляції та ремонту плоских покрівель будівель промислового і цивільного призначення.
Технологія укладання
Укладання Акваізол АПП-3.0 проводиться методом наплавлення за допомогою пропанового або жидкотопливной пальника. Основою служить цементно-піщана стяжка або бетонна плита перекриття. Основа перед укладанням необхідно ретельно очистити і висушити, і обов'язково обробити бітумної грунтовкою (праймером). При укладанні боковий нахлест полотен матеріалу, повинен бути не менше 80 мм, а торцевий - 150 мм.
Акваізол АПП-ПЕ-3.0 випускається відповідно до вимог EN.
Габаритні розміри рулону - 15 х 1 м, вага рулону 45.0 кг Матеріал упаковується на піддони 1180 х 970 мм, закріплені поліпропіленової стрічкою і термоусадочним поліетиленовим чохлом. На одному піддоні розміщується 23 рулону Акваізол АПП-ПЕ-3.0
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Завод кровельных материалов АКВАИЗОЛ |
| Страна производитель | Украина |
| Армирование | Да |
| Верхние покрытие | Пленка |
| Длина | 15 м |
| Материал мембраны | Битум |
| Нижние покрытие | Пленка |
| Основа | Полиэстер |
| Поверхность | Гладкая |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Толщина (мм) | 3 |
| Ширина | 1 м |
| Технические характеристики | |
| Водоупорность, не менее | 1 мм вод. ст. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 343 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 343 Н/5 см |
- Цена: 1 982 ₴/рулон

